Boccia 3649-01 Men - zegarek
Cena regularna:
669,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
- Marka: Boccia
- Model: 3649-01
- Mechanizm: Kwarcowy
- Koperta: Tytanowa
- Średnica koperty: 39 mm
- Grubość koperty: 9 mm
- Kształt koperty: Okrągła
- Kolor koperty: Srebrny
- Szkiełko: Szafirowe
- Tarcza: Biała
- Bransoleta: Tytanowa
- Kolor bransolety: Srebrny
- Funkcje: Analogowe wskazówki, okienko daty
- Wodoszczelność: 5 ATM
- EAN: 4040066263168
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 22 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 39 mm |
| Grubość koperty | 9 mm |
| Rodzaj koperty | Tytan |
| Kolor tarczy | Biały |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Data,Dzień tygodnia |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Tytan |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Typ kalendarza | Dzień miesiąca, dzień tygodnia, |




Grawerowanie 















