Boccia 3273-09 Watch Titanium - zegarek
na wyczerpaniu
Opis
- Średnica koperty: 36 mm
- Grubość koperty: 6 mm
- Materiał koperty: Tytan
- Kolor koperty: Srebrny
- Kolor tarczy: Biały
- Materiał paska: Tytan
- Kolor paska: Srebrny
- Szerokość paska: 18 mm
- Rodzaj zapięcia: Zapięcie motylkowe - Clip clasp
- Mechanizm: Kwarcowy
- Wodoszczelność: 30 metrów (3 ATM)
- Szkiełko: Mineralne, odporne na zarysowania
- Funkcje: Godziny, minuty
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 18 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 36 mm |
| Grubość koperty | 6 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Biały |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Motylkowe |




Grawerowanie 















