Cena regularna:
1 019,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Zegarek Bering 18132-132 łączy w sobie elegancję i minimalizm, typowe dla skandynawskiego designu. Z czarną tarczą i kopertą oraz stalową bransoletą typu mesh, jest odporny na zachlapania dzięki wodoszczelności 30 m. Dodatkowo, jego wyjątkowość podkreślają diamenty na tarczy, wykonanej z masy perłowej.
Gwarancja: 3 lata
Wodoszczelność: 30 m (3 bar)
Kolor koperty: Czarny
Materiał koperty: Stal
Szerokość koperty: 32 mm
Grubość koperty: 5 mm
Wysokość koperty z uszami: 38 mm
Kolor tarczy: Czarny
Rodzaj szkła: Szafirowe
Pasek/Bransoleta: Bransoleta mesh / mediolańska
Zapięcie: G-Link
Kolor paska/bransolety: Czarny
Materiał paska/bransolety: Stal
Maksymalny obwód: 18.0 cm
Szerokość paska/bransolety przy kopercie: 14 mm
Styl: Elegancki, fashion, klasyczny
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Czarny |
| Średnica koperty (od-do) | 31 - 35 mm |
| Szerokość paska | 14 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 32 mm |
| Grubość koperty | 6 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Zapięcie | FOLD-OVER CLASP |
| Wyświetlacz | Analogowy |




Grawerowanie 















