na wyczerpaniu
Opis
- Mechanizm: Kwarcowy
- Koperta: Stal nierdzewna, średnica 39 mm, grubość 6 mm
- Szkiełko: Szafirowe
- Pasek: Bransoleta Milanese ze stali nierdzewnej, długość 185 mm, szerokość 18 mm
- Wodoszczelność: 50 metrów (5 ATM)
- Funkcje:
- Wyświetlanie godzin, minut i sekund
- Analogowy wyświetlacz
- Zapięcie: Składane
- Kolor tarczy: Niebieski
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Niebieski |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 18 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 39 mm |
| Grubość koperty | 6 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe z antyrefleksem |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Niebieski |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | FOLD-OVER CLASP |




Grawerowanie 















