Cena regularna:
1 859,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
SPECYFIKACJA
Mechanizm
Typ mechanizmu
kwarcowy
Kaliber mechanizmu
ETA G10.211
Gwarancja
2 lata
Wodoszczelność
50 m (5 bar)
Kolor koperty
złoty
Materiał koperty
stal
powłoka PVD
Kształt koperty
okrągła
Zakręcany dekiel
tak
Szerokość koperty
45 mm
Grubość koperty
12.0 mm
Tarcza
Kolor tarczy
złoty
Wskazanie czasu
analogowe
Szkło
Rodzaj szkła
szafirowe
Pasek
Pasek/Bransoleta
bransoleta
Zapięcie
motylkowe z zabezpieczeniem
Kolor paska/bransolety
złoty
Materiał paska/bransolety
powłoka PVD
stal
Maksymalny obwód (koperta + pasek)
22.0 cm
Szerokość paska/bransolety przy kopercie
24 mm
Funkcje
Chronograf
Datownik
dzień miesiąca
Informacje ogólne
Pochodzenie
SWISS MADE - szwajcarskie
Styl
elegancki
Waga
171.00 g
EAN
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Złoty |
| Średnica koperty (od-do) | 41 - 45 mm |
| Szerokość paska | 24 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 45 mm |
| Grubość koperty | 12 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Złoty |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna,Chronograf,Data |
| Szkiełko | Szafirowe |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Złoty |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 5 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Z przyciskiem |
| Typ kalendarza | Data |
Grawerowanie 















