Cena regularna:
1 699,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
- Mechanizm: Kwarcowy, Swiss Made.
- Koperta: Stal nierdzewna, średnica 33 mm.
- Szkło: Szafirowe, odporne na zarysowania.
- Tarcza: Zdobiona diamentami i wzorem.
- Pasek: Skóra
- Wodoszczelność: 30 metrów (3 ATM).
- Styl: Luksusowy, elegancki.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Różowe złoto |
| Średnica koperty (od-do) | 36 - 40 mm |
| Szerokość paska | 14 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 33 mm |
| Grubość koperty | 8 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Niebieski |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Niebieski |
| Materiał paska | Skróra |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Klamerka |
| Kamienie | Diamenty |




Grawerowanie 















