na wyczerpaniu
Opis
- Mechanizm: Kwarcowy, Ronda 762, Swiss Made
- Średnica koperty: 33 mm
- Materiał koperty: Stal nierdzewna
- Kolor koperty: Srebrny
- Tarcza: Biała z masy perłowej, zdobiona rubinami
- Szkło: Szafirowe, odporne na zarysowania
- Bransoleta: Stalowa typu mesh (mediolańska), srebrny kolor, 12 mm
- Wodoszczelność: 30 m (3 ATM)
- Dodatkowe funkcje: Samodzielna regulacja bransolety
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Damskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Srebrny |
| Średnica koperty (od-do) | 31 - 35 mm |
| Szerokość paska | 12 |
| Średnica koperty (dokładnie) | 33 mm |
| Grubość koperty | 6 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Biały |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Szafirowe |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Srebrny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | 3 ATM |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |
| Zapięcie | Regulowane |
| Kamienie | Diamenty |




Grawerowanie 















