Cena regularna:
839,00 zł
na wyczerpaniu
Opis
Koperta: Stal nierdzewna z czarną powłoką, średnica 46 mm
Tarcza: Czarna, szczotkowana z datownikiem
Bransoleta: Stal nierdzewna z czarną powłoką
Wodoodporność: 50 metrów (5 ATM)
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dla kogo | Męskie |
| Stan produktu | Nowy z metką |
| Kolor koperty | Czarny |
| Średnica koperty (od-do) | 46 - 50 mm |
| Średnica koperty (dokładnie) | 46 mm |
| Rodzaj koperty | Stal nierdzewna |
| Kolor tarczy | Czarny |
| Funkcje | Tarcza 12-godzinna |
| Szkiełko | Mineralne |
| Mechanizm | Kwarcowy |
| Kolor paska | Czarny |
| Materiał paska | Stal nierdzewna |
| Wodoszczelność | WR 50m |
| Typ mechanizmu | Kwarcowy |
| Wyświetlacz | Analogowy |




Grawerowanie 















